Školní družinky v dubnu

Přestože celý měsíc přetrvával stav nouze, uběhl pro mnohé z nás poměrně rychle a v pracovním tempu. První polovinu měsíce dubna vyplnilo převážně šití roušek. Později se pozornost otočila na přípravu aktivit pro žáky, které jsou zveřejňovány na webových stránkách naší školy a mají pomoci příjemněji vyplnit čas, který by jindy děti strávily ve škole a školní družině. Ve formě námětů na kreslení nebo jednoduchých her se seznamovali se symboly jara

a s náměty na práci s přírodninami – obtisky z pampelišek, setí bylinek, nebo výroba pampeliškového medu. V domácích podmínkách paní vychovatelky ŠD vytvářely portfolia, připravovaly náměty na výtvarnou činnost podle ročních období a pomáhaly zabezpečovat pedagogický dozor v Dětském domově v Pardubicích a také v Pedagogicko- psychologické poradně.

Pokračuje i nadále příprava pomůcek určených pro rozvoj hrubé a jemné motoriky ve formě hmatových sáčků a slovníčku pro nácvik základních prvků znakové řeči, aby i doma mohly rodiče pokračovat v rozvoji komunikace s nemluvícím dítětem.

Věříme, že jste si měsíc duben také hezky užili… Sluníčko už nám přeje a my se těšíme, až se znovu potkáme ve škole. Přejeme Vám hezké slunečné a usměvavé dny.

tn_obrazek_10995.jpg

tn_obrazek_10994.jpg

tn_obrazek_10992.jpg

tn_obrazek_10991.jpg

tn_obrazek_10990.jpg

tn_obrazek_10996.jpg

tn_obrazek_10993.jpg© 2022, Speciální mateřská škola, základní škola a praktická škola Pardubice – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑