Duben ve třídě ZŠ III.

V dubnu jsme se mohli konečně vrátit zase do školy a učit se společně ve třídě.

První testování jsme zvládli za pomocí tet a kamarádů z nemocnice a další testování si už děláme úplně sami.

Ve škole jsme pokračovali tak, jak jsme zvyklí, protože přes distanční výuku jsme poctivě pracovali. Školu si užíváme, protože můžeme být s ostatními kamarády.

Na konci měsíce se naše třída proměnila v čarodějnickou školu. Čarovali jsme lektvary, četli kouzelnické knihy a měli jsme kouzelné občerstvení.

Mgr. et Mgr. Jana Kadavá