Duben ve třídě ZŠ V.

V dubnu na nás čekali Velikonoce. Ještě než jsme si šli svátky užívat domů, ve škole probíhali Velikonoční dílničky, kde jsme si vyrobili krásné výrobky. Moc jsme si užili cvičení na Atletické závody, které probíhali na stadionu na Dukle. Mezi disciplínami byl skok do dálky, hod kriketovým míčkem, běh na 60 m. a na 400 m. Všichni jsme za účast obdrželi diplom a perník. Na konci měsíce jsme se zúčastnili třídního projektu Čarodějnice, který jsme si náramně užili.

Mgr. Hutlová Anna