Exkurze - Střední škola profesní přípravy Hradec Králové

Tak zní název školy, kterou jsme spolu s vycházejícími žáky v lednu navštívili. Mnoho z nich si právě ji každý rok vybírá jako místo svého dalšího vzdělávání. A tak jsme se rádi jeli podívat, jak to zde vypadá a chodí. Dozvěděli jsme se o jednotlivých studijních oborech, které škola nabízí, i možnostech dalšího uplatnění žáků po jejím absolvování. Prohlédli jsme si prostory školy i odborných dílen. A dokonce se setkali i s bývalým spolužákem. Téměř všichni žáci byli exkurzí a tím, co se dozvěděli, nadšeni a věří, že si vybrali dobře. A my jim můžeme jen přát, aby se jejich očekávání naplnila.

Mgr. Andrea Suchá