Halloween v ZŠ VII. (7., 9.)

Halloweenské dílničky, které v tomto školním roce připadly přesně na 31.10. jsme v naší třídě pojali trošičku jinak. Výzdobu třídy jsme si připravili předem, abychom si den „D“ opravdu užili. A to se nám podařilo. Z žáků a žákyň ZŠ VII. jsme se převtělili do Addams Familly, abychom jako Morticie, Gomez, Wednesday, Pugsley a Fester spolu s Witch-naší paní učitelkou, poctili návštěvou všechny v naší škole, popřáli jim krásný svátek a děti podarovali bonbony. A pak jsme zasedli k naší čarodějnické hostině, tančili, bavili se a užili si báječné halloweenské dopoledne.

Mgr. Andrea Suchá