Jarní keramické tvoření

Dne 6. 5. 2021 se konal v odpolední družince projektový den s názvem: Jarní keramické tvoření, kde děti získaly nové zkušenosti při práci s keramickou hlínou. Navštívila nás lektorka keramiky Kateřina Dubcová. Seznámily se s tvárností keramické hlíny a vyrobily si keramickou kočičku. Doplňujícími aktivitami byla pohybová hra, poslech pohádky, písničky, prstíkové říkanky. Práce s keramickou hlínou měla na děti terapeutický a relaxační vliv a těšily se z hotových výrobků. Vyhodnocení prací proběhlo na školním hřišti a za svou šikovnost si každé dítě odneslo diplom a keramické sluníčko.