Jaro v naší třídě

Na začátku dubna jsme se byli podívat na velikonoční jarmark a vyrobili jsme si i pár velikonočních ozdob. V rámci výuky jsme hodně probírali ruční práce, tkaní, pletení, háčkování. Tkaní jsme nacvičovali s papírovými proužky a vytvořili jsme zajímavé obrázky. V dubnu jsme oslavili Den Země a nově jsme procvičovali učivo pomocí programovací berušky. Do školy přišla na besedu odbornice, která nám prakticky ukázala práci na tkalcovském stavu. Na Zápis jsme připravovali budoucím prvňáčkům drobné dárky. Duben je pryč, vítej květne.

Mgr. Michaela Spurná