Karneval v únoru

V tomto měsíci se děti nejvíc těšily na společnou zábavnou akci školní družiny  - Karneval, který k únoru neodmyslitelně patří. Během tvorby různých masek, kloboučků či kostýmů vládla atmosféra plná legrace. Rovněž jsme se dozvěděli zajímavé informace o tradici masopustu.  S vyrobenými maskami si děti užily taneční karneval a různé sportovní soutěže, které připravili vychovatelé  družiny ve školní tělocvičně. Na společné únorové zážitky plné úsměvů a radosti budou děti dlouho vzpomínat.