Konec školního roku v ZŠS II.

Měsíc červen byl nabitý zážitky, jedna akce střídala druhou. Den dětí jsme oslavili sportovním kláním na zahradě školy, kde jsme poměřili své síly v různých disciplínách. Pokračovali jsme v plaveckém výcviku a také jsme reprezentovali školu ve Školním atletickém parapoháru na stadionu Hvězda. Zúčastnili jsme se divadelního představení. S našimi kamarády z ostatních speciálních tříd jsme si společně zazpívali. Závodili jsme v netradičním čtyřboji. Moc jsme si užili Námořnické dopoledne plné aktivit. Prakticky jsme si vyzkoušeli základy první pomoci v rámci dne ochrany člověka při mimořádných událostech a poté nás už čekala nejkrásnější odměna za naše celoroční úsilí v podobě krásného vysvědčení a zasloužených prázdnin.

Mgr. Ivana Křivková