Krtek volá jaro

Měsíc únor nepřál zimním radovánkám, proto jsme s družinkou chodili na procházky do přírody, věnovali se společenským hrám, čtení a vyprávění pohádek. Děti nezapomněly na svátek svatého Valentýna a pro své nejbližší, maminky a kamarádky, vytvořily přáníčka a srdíčka. V posledním únorovém týdnu proběhl družinový karneval, kde si děti užily tance v krásných kostýmech a maskách. Kdo chtěl, zasoutěžil si též ve sportovních disciplínách a získal sladkou odměnu. Všichni se už těšíme na březnové jarní počasí a na prázdniny, které nás čekají.

Text a foto: Bc. J. Čapková

tn_obrazek_19040.jpg