Krtek zahradníkem

Teplý říjen přál tomu, že děti mohly trávit čas venku v přírodě. Při družinkové  Velké pardubické si zazávodily na koníčcích, které si připravily. V jablkovém týdnu samy vyrobily jablečného ježka ozdobeného bonbóny, rozinkami a piškoty, na kterém si následně pochutnaly. Nejvíce se však všichni těšili na projektový den Halloween v ŠD.. Vydlabaly a ozdobily si strašidelnou dýni, vyrobily i dýní z papíru a užily si zábavné odpoledne v tělocvičně plné strašidelných masek a soutěží.

Text a foto: Bc. J. Čapková