Kuchařská soutěž praktických škol dvouletých

V měsíci březnu jsme si také připravovali k obědu naše oblíbené pokrmy, ale hlavně jsme se zaměřili na přípravu sušenek, což bylo téma 7. ročníku kuchařské soutěže praktických škol dvouletých v Olomouci. Naši školu reprezentovalo tříčlenné družstvo z druhých ročníků naší střední školy. Po dlouhých úvahách jsme zvolili domácí sušenky OREO. Někdy se nám při nácviku dařilo méně, někdy zase více. Největším oříškem pro nás bylo zvolit vhodný krém a způsob servírování na talíři. Přípravu jsme nechtěli podcenit, protože jsme obhajovali první místo z minulého roku. Ve čtvrtek 30. března brzy ráno jsme odjeli do Olomouce a v konkurenci třinácti škol z celé republiky obsadili krásné 3 místo.

Mgr. et Mgr. Ilona Středová