Květen

Květen je čas sluníčka a rozkvetlých stromů. V družině děti na „Den matek“ vyráběly barevné kytičky z papíru a vybarvovaly auta, kterými jsme si vyzdobili družinku. V rámci „Projektových dnů“ děti tvořily kočičky z keramické hlíny a kytičky ze dřevěných korálků, které navlékaly na drátky. Vyrábění je velice bavilo. Hráli jsme také různé společenské hry. V tyto krásné dny jsme navštěvovali školní zahradu, kde jsme stavěli hrady z písku.

© 2021, Speciální mateřská škola, základní škola a praktická škola Pardubice – všechna práva vyhrazena