Květen 2021

Ve květnu měsíci nejen že jsme finišovali přípravu k závěrečným zkouškám, neb tři naši žáci uzavírat studium budou, ale také spousta projektových dnů nás stihlo potkat. Velice tedy děkujeme paní učitelce Blahovcové za perfektní organizaci těchto dnů. Taky děkujeme paní učitelce Biškové, za krásně připravenou hodinu, která v duchu bytí v Pohodě doma i ve škole nesla se. Žáci si tyto dny opravdu velice užili! Tak prosím milí naši, držte našim končícím žákům Mariovi, Nikče a Milanovi pěsti, buďte zdraví, pozitivně naladění, oddávejte se kvalitnímu spánku a smějte se jeden na druhého!

Mgr. Ivana Křivková