Květen s hravou veverkou v ŠD II.

Naším květnovým zvířátkem byla veverka a tak jsme si vyzkoušeli několik soutěžních úkolů s veverčími dovednostmi, poslechli pohádku O chamtivé veverce Verunce, s pomocí včelky Bee-bot pomohli nabírat pár oříšků. Nezapomínáme ani na naše maminky a k jejich svátku v tvořivé dílně vzniklo krásné přáníčko a náramek. V rámci projektového dne jsme si zábavnou formou procvičili svoje smysly. Počasí začalo ukazovat i svou přívětivou tvář, a tak můžeme trávit více času venku při hrách i pozorování přírody.

Text a foto: J. Casková