Květen u včeliček

Měsíc květen byl pro nás plný krásných zážitků. Do naší třídy jsme si pořídili přístroj, který vyrábí bublinky. Z bublinek máme obrovskou radost. Také se usktečnil dlouho očekávaný zeleninový týden, ve kterém jsme ochutnávali mrkev, okurku a ředkvičky. Povídali jsme si o tom, jak se taková zelenina pěstuje.

Tento měsíc se nese ve znamení svátku našich milovaných maminek, a proto jsme jim s nadšením vyráběli srdíčková přáníčka. Odměnou na konci měsíce byl pro nás výlet do statku Apolenka. Podívali jsme se do stájí na koníky. Měli jsme možnost je nakrmit, stějně jako další zvířátka - kozičky, ovečky, kravičky, atd. Už teď se těšíme na červen, protože nás čeká Den dětí. A my máme v plánu ještě jednou statek navštívit. Jupí!

Bc. Eliška Baranjová