Květen v PrŠ III.

Květen je pro některé žáky praktické školy dvouleté úplně posledním měsícem, kdy chodí do školy, učí se a zažívají krásné okamžiky se svými spolužáky a učiteli. Proto se snažíme tento poslední čas strávit co nejlépe. Všechny třídy PrŠ jsme vyrazily na výlet do Fantastického muzea iluzí v Praze. Byl to zážitek na celý život, je to tam super. Pravidelně jsme sportovali na atletickém stadionu a absolvovali naše poslední praxe v Kosatci a Pohance. Také jsme vyrobili studentské tablo, které zdobí naši školu a kterým se většina z nás loučí.

Mgr. Petra Svašková