Květen ve ŠD I.

Měsíc květen s sebou přinesl kromě teplého a slunečného počasí Den matek. Děti vyráběly veselá přáníčka z kytiček a srdíček pro své maminky. Téměř každé odpoledne trávily čas na školní zahradě, kde hrály fotbal, házenou a věnovali se  spoustě dalších sportovních aktivit. Neminula nás ani procházka do okolí školy, kde jsme obdivovali rozkvetlé květiny a stromy. Ve školní družince proběhl projektový den s názvem „Smysly kolem nás“. Pro děti byly připraveny soutěže, ve kterých využily své smysly. Děti hrály sluchové a hmatové pexeso, chuťovou hru a procvičovali zbylé smysly.