Květen v ZŠ II

Měsíc květen byl nabitý různými akcemi a naše třída si je skvěle užila. Nejdříve jsme malovali srdíčka pro naše maminky ke Dni matek.

Začátkem měsíce jsme se zúčastnili školního kola v dopravní výchově, zopakovali jsme si pravidla pro chodce i cyklisty na dopravním hřišti i jízdou zručnosti ve škole.

Na atletickém stadionu na Dukle jsme se věnovali některým atletickým disciplínám. Soutěžili jsme v hodu kriketovým míčkem, ve skoku do dálky a v běhu na krátkou a dlouhou trať.

Na konci měsíce zavítal k nám do školy kouzelník. Jeho představení se nám moc líbilo a dokonce jsme si mohli s ním vyzkoušet některá kouzla.

Mgr. Zdeňka Bělochová