Květen v ZŠ VII. (6., 7., 8., 9.)

Květen skončil a naši žáci se stále do školy nevrátili. Učí se doma a i přesto, že ani oni ani jejich rodiče se nikdy s distanční výukou nesetkali, snaží se vše zvládnout co nejlépe. A za to patří jim i jejich rodičům velké poděkování a uznání. Letos třídu opustí naši deváťáci a dva z nich budou pokračovat na naší praktické škole dvouleté. A proto se zúčastnili přijímacího řízení a úspěšně složili zkoušky. Gratulujeme a přejeme jim hodně štěstí a úspěšné studium. A jak jsme v květnu všechno zvládli, se můžete kouknout na fotkách.

Mgr. Andrea Suchá