Květen v ZŠ VII. (7., 8., 9.)

Květen v naší třídě by se dal nazvat „Od projektu k projektu“. Na praktické dovednosti jsme se zaměřili při PD „Výchova k práci a zaměstnanosti“. Nejen po mapě, ale i v paměti jsme cestovali po Evropě v rámci PD „Výchova k myšlení v evropských a globálních souvislostech“. Poslušnost, dovednost a schopnosti úžasných psích miláčků jsme obdivovali během projektů „Psí sporty“ a „Dítě a pes“. O důležitosti a významu našeho duševního zdraví a pohody jsme se dozvěděli v preventivním programu „Jsem v pohodě – doma i ve škole“. Zkrátka, květen v naší třídě byl opravdu akční. A jaký bude červen? To uvidíme.

Mgr. Andrea Suchá