Květen v ZŠ VII. (7., 9.)

Konec školního roku se neúprosně blíží a my finišujeme a ladíme známky na vysvědčení. Ale stihli jsme i pár akcí. Projektový den k PT „Výchova v evropských a globálních souvislostech“ či poslední trénink před finálovými závody, pořádanými „Atletikou Bez Bariér“. Také jsme uklidili v rámci pracovního vyučování okolí školy, tvořili výzdobu třídy s letní tematikou, vyrobili přáníčka ke „Dni matek“ a natěšeni na prázdniny „stříháme metr“ z vlastnoručně vytvořeného kalendáře. A v rámci „Zeleninového týdne“ jsme si pochutnali na obloženém zeleninovém talíři. A teď, hurááá za červnovými zážitky.

Mgr. Andrea Suchá

tn_obrazek_17814.png