Květen v ZŠS V.

Květen nás přivítal teplými slunečnými dny a spoustou sportovních aktivit -Mezinárodní sportovní hry speciálních škol v Lanškrouně, Atletika bez bariér a turnaj florbalu ve škole Svítání. Také jsme poctivě trénovali na Netradiční čtyřboj. Čekal nás zeleninový týden, udělali jsme si mrkvový a zeleninový salát s těstovinami. Na Malé scéně divadla jsme viděli moc pěknou pohádku Sněhurka a sedm trpaslíků. Navštívili jsme Apolenku a opekli si buřty v parku Na Špici. Přihlásili jsme se do akce Psaní od srdce – napsali jsme dopis s obrázky do Domova pro seniory U kostelíčka Pardubice a těšíme se na odpověď.

Mgr. Kateřina Valouchová