Květen ve ŠD I.

Měsíc květen s sebou přinesl krásné slunečné dny a změny v přírodě. Svým maminkám děti vyráběly přáníčko k jejich svátku. Téměř všechny slunné a teplé dny děti trávily na školním hřišti, kde hrály fotbal, házenou nebo schovávanou. Podnikli jsme také procházky do přírody, při kterých náš obdiv patřil rozkvetlým stromům a květinám. Děti se zúčastnily projektového dne s názvem „Smysly kolem nás“, kde si mohly vyzkoušet hmatové a sluchové pexeso, rozeznávání barev, kapsář poznání a rozeznávání sladkých, slaných, hořkých a kyselých chutí.