Květen ve třídě ZŠ III.

Slunečné počasí v květnu nás lákalo ven. Mohli jsme si užít přípravné atletické závody na stadionu Dukla, kde jsme soutěžili v krátkém a dlouhém běhu, ve skoku do dálky a v hodu míčkem.

V hodinách výtvarné výchovy jsme využili květy, listy a větvičky k jarnímu tvoření. Každou hodinu tělocviku jsme trávili na hřišti.

V rámci výchovy ke zdraví si pro nás paní učitelka Bišková připravila hry a cvičení s dopravními prostředky.

Projektový den Myšlení v evropských a globálních souvislostech nás seznámil s informacemi o Evropě a lidech žijících na světě.

Třeťáci byli slavnostně pasováni na Čtenáře a začali číst svoji první knihu.

Mgr. et Mgr. Kadavá Jana

© 2022, Speciální mateřská škola, základní škola a praktická škola Pardubice – všechna práva vyhrazena