Květen ve třídě ZŠ IV.

V květnu jsme zažili spoustu krásných chvil. Navštívili jsme divadlo, závodili jsme v čtyřboji na Dukle a každé úterý vyrážíme s nadšením na plavecký bazén. Pracovali jsme na našem třídním políčku a účastnili se projektu výchova k myšlení v evropských a globálních souvislostech. Během projektu jsme kreslili vlajku EU a zazpívali si i její hymnu. Dokonce jsme si zasoutěžili. V tomto měsíci u nás probíhala výtvarná soutěž Moje město, vesnice, má podob tisíce. Namalovali jsme spousty krásných obrázků.

Mgr. Hutlová Anna