Leden 2021

Hlavní událostí v měsíci lednu bylo rozdávání pololetního vysvědčení, které jsme si jako jedni z mála mohli vyzvednout v tištěné podobě. Žáci byli v předchozím pololetí velmi šikovní, a přes všechny útrapy a komplikace se jim ve výuce dařilo. Tři z nás budou na konci tohoto pololetí skládat závěrečné zkoušky a nyní se již na tento čas začínáme upínat a opakujeme učivo ke zkouškám. Já, učitel třídní, děkuji za důvěru a podporu své kolegyni, paní učitelce Hořínkové za opakování učiva v předmětech Potraviny a výživa a Stolničení. Komunikujeme spolu a případné nejasnosti se mi snaží osvětlit. Stejně tak děkuji za skvělé nasazení paní učitelky Pasekové v předmětu Příprava pokrmů, žáky tento předmět velice baví.

Tak to je vše, co vám z měsíce ledna předložíme ke čtení. Prosíme vás, vydržte tyto neblahé časy s myšlenkou na ty, kdo nemají to štěstí školu momentálně navštěvovat. Buďte zdrávi s myslí pozitivní!

My z Praktické dvouleté DRUHÉ zdravíme!