Leden se silným medvědem v ŠD II.

A je tu leden. Pověděli jsme si o našich zážitcích z vánočních prázdnin. Potom na nás čekala zimní dílna s námětem Tří králů. Se zaujetím využíváme nové interaktivní hry v naší družince. Nejoblíbenější je i desková hra „Myška a sýr“. Naše znalosti o zimě nám pomohl zopakovat a prohloubit projekt ŠD Zima. Smích a pobavení nám přinesla pohybová hra Na medvěda. Medvěda jsme si i nakreslili a vyzkoušeli přitom různé výtvarné techniky. V závěru měsíce se i naše družinka zapojila do interaktivního dne metodika prevence se zaměřením na důležité téma šikany a kyberšikany.

Text a foto: J. Casková