Leden v ŠD I.

Po uplynulých vánočních svátcích nás čekal první školní měsíc v roce 2023. Leden dětem přinesl spoustu nových aktivit a dobrodružství. Hned z kraje měsíce děti čekal projektový den zaměřený na roční období zimu. Pro děti byla připravena grafomotorická cvičení, výroba zimní krajiny a kartičkové skládačky zobrazující vločky a zimní sporty. Děti se zúčastnily projektového dne zaměřeného na problematiku šikany a kyberšikany. Byly seznámeny s jejími projevy, riziky a formami. V lednu jsme také tvořili – děti vyráběly papírové tučňáky. Nezapomněli jsme si též připomenout svátek Tři králů.