Leden v ZŠ VII. (7., 9.)

Lednové dny byly v naší třídě především o opakování. Blíží se vysvědčení, a tak se všichni snaží vylepšit a opravit si známky. Ale stihli jsme i mnoho jiného v rámci dalších předmětů. Dívky šily jehelníčky, a dokonce v dílně vyráběly ze dřeva ptačí budky. Chlapci se zase učili správnému stolování. Také si sami usmažili palačinky, na kterých si opravdu pochutnali. V hodinách výtvarné výchovy jsme kreslili obrázky se zimní tematikou. A jak jsme si užili exkurzi na Střední škole profesní přípravy v Hradci Králové, či „Projektový den metodika prevence“ se dočtete v našich dalších příspěvcích.

Mgr. Andrea Suchá

tn_obrazek_16496.png