Leden v ŠD III.

Nový rok 2022 jsme ve družince zahájili společným popřáním štěstí, zdraví a dobré pohody po celý rok. V zimní dílně „Tři Králové“ jsme vytvářeli z papírových ruliček figurky králů a zahráli si s nimi hru „Cesta do Betléma“. Na vycházkách jsme si užívali pohyb venku. Pozorovali jsme zimní přírodu, pro ptáčky jsme připravili semínkové cukroví. Četli jsme knížku Z deníku kocoura Modroočka, hráli jsme pohybové hry. Seznámili jsme se s časopisem Tečka, ve kterém jsme našli zábavné luštění a tvoření.