Leden v ZŠS VI

Skončily vánoční prázdniny a skončil i leden. A i když nás trápily nemoci a nachlazení, nezaháleli jsme. S lednem končí i 1. pololetí školního roku, a tak jsme se pilně učili a pracovali. Ale stihli jsme i spoustu jiného …ochutnávku exotického ovoce, zimní vycházky do okolí školy, které jsme spojili s pohybovými hrami v rámci tělesné výchovy a příjemně jsme se odreagovali při muzikoterapeutické hodince. A pak už nás čekal poslední den, předání vysvědčení a pololetní prázdniny. Na shledanou v únoru!!!

Mgr. Andrea Suchá