Leden ve ŠD V.

Po uplynulých vánočních svátcích se děti opět sešly ve školní družince. Lednové počasí úplně nepřálo zimním radovánkám, a tak jsme první  měsíc roku 2022 započali ve znamení sněhuláků a připomínáním zimy. Starší děti vyráběly sněhuláky z vaty a mladší děti z modelíny. S dětmi jsme si četli pohádku „O Sněhurce a sedmi trpaslících“. Nezapomněli jsme ani na poletující ptáčky, kteří od nás dostali semínkové kuličky. Děti sledovaly zimní přírodu během procházky do parku Na Špici. Na závěr měsíce děti vyráběly papírové ptáčky v krmítku.