Leden ve školní družince

Vánoční prázdniny jsou za námi, a tak jsme se začátkem ledna opět sešli v naší školní družince. Pověděli jsme si, co hezkého nám nadělil Ježíšek a jak jsme prožili Vánoce. Leden se ve školní družině nesl v duchu známé pranostiky -  „v lednu mráz, těší nás.“ A radosti jsme si užili víc než dost. Zasněžená příroda nás táhla ven, vyrazili jsme na procházku do zámeckého parku, kde jsme pozorovali hejno pávů. V družinkách jsme si hráli, tvořili a vyráběli. V zimní dílně si děti připoměly tradici o Třech králích, přečetli jsme si pověsti a vysvětlili jejich nejdůležitější myšlenky.