Leden ve třídě ZŠ I

Vánoční prázdniny skončily a my jsme se s radostí setkali v novém roce. Učení nám už jde od ruky a všichni pilně pracujeme.

V polovině ledna jsme se zúčastnili projektu Zdravá 5, při kterém jsme se dozvěděli, z čeho se skládá zdravý jídelníče a zkoušeli si připravit zdravé svačinky. Ze zeleniny jsme také vyráběli různé postavičky, květiny nebo autíčka.

Aby nám výuka utíkala, paní učitelka nám ji zpestřuje různými hrami a aktivitami. Naučili jsme se stavět lego a místo cvičení v tělocvičně jsme využili hezké počasí k návštěvě dětského hřiště, kde jsme si to báječně užili. O přestávkách se můžeme dívat na pohádky nebo se projíždíme na koních a zebře.

Významný byl pro nás hlavně poslední leden, kdy jsme si rozdali vysvědčení za 1. pololetí. Zvláště pro prvňáčky to byla výjimečná událost. Všichni si odnesli spoustu jedniček a úsměv na tváři.

Všem žáčkům přejeme úspěšné 2. pololetí.

Mgr. et Mgr. Kadavá Jana