Leden ve třídě ZŠ II

Celý měsíc leden jsme pilně pracovali, protože na jeho konci nás čekalo vysvědčení. Prvňáčci dostali svoje první vysvědčení. Nikdo z naší třídy se nemusel stydět, protože známky jsme měli opravdu krásné.

Tento měsíc jsme se nezúčastnili žádné akce, a tak nám paní učitelka zpestřovala hodiny různými zábavnými aktivitami. Když nám zbyla chvilička, mohli jsme si na koberci hrát nebo jsme se dívali na pohádku. Pravidelně chodíme do počítačové učebny, kde si procvičujeme čtení a počítání pomocí různých výukových programů.

Největším zážitkem pro nás byla opět návštěva kuchyňky. Tam  si každý sám připravil obložené chlebíčky.

Těšíme se na únor, protože nás čekají jarní prázdniny a hned po nich karneval.

Mgr. et. Mgr. Jana Kadavá