Leden ve třídě ZŠ IV.

Celý měsíc jsme si náramně užili. Bavili jsme si o Třech králích, koukali jsme i na pohádku proč Tři králové obcházejí rodiny. Pilně jsme se učili, a že jsme toho tento měsíc stihli hodně. Vyšli jsme i sledovat přírodu a počítali jsme budky pro ptáčky. Chodili jsme do učebny PC, pracovali na interaktivní tabuli, která nás hrozně moc baví. Vyráběli jsme paní Zimu, obrázky do soutěže a nejvíc jsme se těšili na poslední lednový den, kdy jsme od paní učitelky obdrželi krásné vysvědčení. Teď na nás čekají pololetí prázdniny.

Mgr. Hutlová Anna