Listopad byl u nás ve škole stejně bohatý na události jako předešlé měsíce.

Na přelomu října a listopadu jsme si užili Halloween. Na naší škole jsme si tento anglosaský lidový svátek, který se slaví 31. října, den před křesťanským svátkem Všech svatých, připomněli již tradičními dílničkami. Do školy také zavítal muzikoterapeutický soubor školy SVÍTÁNÍ a při jejich hudbě jsme si i zatancovali. A jelikož jsme šikulové, v rámci bramborového týdne jsme si připravili tradiční pochoutku – bramboráky.

Mgr. et Mgr. Ilona Středová