Listopad plný aktivit

V měsíci listopadu jsme pokračovali v nácviku na budoucí povolání. Chodili jsme pracovat do restaurace Pohanka a učit se péct v sociálním podniku Kosatec. Našim žákům se na praxích daří, o čemž vypovídají pochvaly ze stran vedoucích provozoven. Pracovali jsme na zahradě nebo se už připravovali na nadcházející adventSpolečně jsme oslavili narozeniny spolužačky Ilonky. Také jsme se účastnili zajímavých akcí. Patřila mezi ně zooterapie, jablkový a bramborový týden nebo zajímavá přednáška v rámci Job klubu od organizace Rytmus na téma škola vs. povolání.

Mgr. Petra Svašková