Listopad s moudrou sovou v ŠD II.

Začátek listopadu s mlhou a chladem za okny byl kulisou našeho vyprávění o tradici „Dušiček“. V projektu „Čtení pomáhá“  nás provází nová knížka Kocour Modroočko. S chutí jsme se zapojili do projektového dne „svatý Martin“. Připomněli si, proč slavíme  státní svátek 17. listopad. Možnosti využití brambor i jinak než na vaření jsme si vyzkoušeli v rámci bramborového týdne. V poslední podzimní dílničce vznikl krásný adventní věnec. Ten nás bude provázet krásným a očekávaným obdobím adventu.

Text a foto: J. Casková