Listopad v družince

Tento měsíc byl zahájen četbou pohádky „O moudrém dubu a nafoukaném větru“. Ze spadaného listí jsme si vyrobili okrasné růžičky a současně se děti učily básničku s příznačným názvem „Listopad“. První sněhové vločky a svatého Martina jsme přivítali obrázky koníků.  Děti si také vyzkoušely, jak napsat opravdový dopis pro Ježíška, jak vyrobit veselou obálku a jak nadepsat správně adresu. V rámci bramborového týdne byla zahájena  mikulášská výzdoba družinky a pomocí tiskátek z brambor děti tvořily první obrázky čertů.