Listopad v družině III

V rámci listopadové ,,Bramboriády ‘‘ jsme se učili okrajovat a krájet brambory. Naším úkolem bylo vyrobit bramborové hranolky. Práce nám šla pěkně od ruky. Výsledek byl zasloužený. V podzimní družinové dílničce jsme si vytvořili ježky z brambor a soutěžili o nejhezčího a nejbodlinatějšího bodlináče. Máme v družince opravdu samé šikulky. Stihli jsme si také popovídat s krtkem o přezimování zvířátek v přírodě a vyrobit medvědovi pořádný kožich na zimu. Zkrátka listopad nám utekl jako voda a za dveřmi máme dlouho očekávané Vánoce, už se moc těšíme!!!