Listopad v PRŠ II

Měsíc listopad nesl se v duchu vzpomínek na komunismus v našich krajích a jeho pád před třiceti lety. A tak jsme si v hodinách výchovy k občanství povídali právě o těchto dobách.

Mimo jiné nás také navštívila Zdravá5 se svými recepty na výživnou snídani. A bylo to znát – žáci naši byli jako vítr.

Naši praktickou navštívily také kolegyně z organizace Rytmus východní Čechy a povídaly nám o možnostech dalšího uplatnění našich žáků, jak pracovního, tak sociálního, ve formě podporovaného bydlení.

A co říci závěrem? Inu, čas adventní se blíží již a zapalovat budeme svíce na adventním věnci. A vy, prosím vás, nikam nekvapte a vychutnejte v poklidu tyto léta již vzácné chvíle.

Máme vás rádi! My, z praktické dvouleté.