Listopad v ŠD I.

Měsíc listopad s sebou přinesl první sněhové vločky, které se objevily týden po sv. Martinovi. Ve družince probíhal projekt svatý Martin, který nám připoměl jeho svátek. Děti plnily úkoly se svatomartinskou tematikou a ochutnaly rohlíčky. V rámci bramborového týdne děti využily brambory k výrobě figurek dle vlastní fantazie. Jelikož se blíží první vánoční svátky, děti vyrobily vánoční věnec, kterým jsme ozdobili naše dveře. Děti se velmi těší na Mikuláše, čerta a anděla, a tak jsme vyráběli čertovskou výzdobu, která zdobí prostory naší školní družinky.