Listopad v ZŠ VI. (6., 7., 8., 9.)

Listopad nás, jako vždy, zastihl při plné práci. Hned v jeho úvodu jsme navštívili výstavu středních škol „Schola Bohemia“, která se koná již řadu let a jíž se pravidelně, zejména s vycházejícími žáky, účastníme. Plánované aktivity v rámci „Bramborového týdne“, jako např. příprava bramboráků, nás minuly. Bohužel, naše třída si „vytáhla Černého Petra“ v podobě karantény. Nu, alespoň jsme si oprášili distanční formu výuky. Ale přeci jen jsme stihli pár dalších školních akcí. Přednášku „Jak se žije v lese“, kterou si pro nás připravili zaměstnanci Palety Pardubice či projektový den „Finanční gramotnost“. V rámci přípravy na vánoční besídku nacvičujeme taneční vystoupení. Samozřejmě se také pilně učíme. A s blížícím se adventem se nás zmocňuje sváteční nálada a očekávání.

Mgr. Andrea Suchá