Listopad v ZŠ VII. (7., 8., 9.)

I když jsme většinu měsíce strávili opět na distanční výuce, učení jsme rozhodně nezanedbávali. Většina z nás letos vychází, a tak je pro nás důležitý každý školní den. Výuka probíhá nejen v lavicích, ale využíváme i práci s interaktivní tabulí, projektové vyučování, apod. Ale škola není jen o učení. I my jsme se zúčastnili „Bramborového týdne“, kdy jsme se „vyblbli“ s bramborovými tiskátky, když jsme nemohli využít školní kuchyňku. A protože se blíží prosinec a krásný čas adventní, tvořili jsme vánoční výzdobu a těšíme se na dny sváteční i nadcházející Vánoce.

Mgr. Andrea Suchá