Listopad v ZŠS VI

Poslední měsíc podzimu je za námi. A co nám přinesl? V rámci „Bramborového týdne“ jsme usmažili bramboráky a pochutnali si na nich. Povídali jsme si o tradičních svátcích i o tom, jak se příroda chystá na zimu. Při práci s vlnou jsme si procvičili jemnou motoriku. Učili jsme se, cvičili, zpívali. Ale hlavně jsme malovali, tvořili a vyráběli pro nadcházející adventní, vánoční a zimní čas. Protože se moc těšíme na Vánoce, máme už i vánoční stromeček. A že jsme malinká třídička, je trošku jiný, ale i tak se nám líbí a máme z něj radost.

Mgr. Andrea Suchá

Zimní ä vánoční tvoření