Listopad ve ŠD III.

Listopad si pro nás nachystal plno tvořivých aktivit. V rámci Bramborového týden jsme zhotovili vánoční balící papír. Z kartonu jsme „napekli“ a nazdobili perníčky. Družinku jsme provoněli jehličím, skořicí a badyánem při vytváření věnců v Adventním tvoření. V projektu Čtení pomáhá jsme přečetli knížku O pejskovi a kočičce a tím podpořili námi vybranou charitu Když chybí společník, pomoc opuštěným babičkám a dědečkům. Pokračovali jsme v poznávání dětských časopisů a seznámili se s časopisem Puntík.