Listopad ve ŠD V.

Podzimní měsíc listopad ve školní družině probíhal v zaběhnutém duchu. V rámci „Bramborového týdne“ děti vyráběly postavičky zvířátek z brambor, přírodnin a koření. Pozornost byla věnována pravidlům bezpečnosti při cestě do školy. Děti hrály edukativní hru, při které rozlišovaly barvy na semaforu a učily se pravidlům přecházení přes přechod pro chodce. Připomněli jsme si svátek svatého Martin a oslavili ho omalovánkou. Koncem měsíce došlo na výrobu vánočních věnců na dveře a adventního svícnu. Společně se s dětmi těšíme na návštěvu Mikuláše, čerta a anděla.