Listopad ve třídě ZŠ II

Celý listopad jsme se věnovali tématu Dopravní výchova. Začali jsme návštěvou dopravního hřiště, kde jsme jezdili na kolech a koloběžkách. Moc se nám tam líbilo a těšíme se, až nás tam paní učitelka vezme na jaře. Navštívili jsme také dětské oddělení knihovny. Tam nám paní knihovnice ukázaly velmi zajímavé knihy - hmatové, zvukové nebo skládací. V polovině listopadu se uskutečnil projekt Bramborový týden. Po celou dobu nás ve vyučování provázely brambory. Na konci týdne jsme si za dobře vykonanou práci usmažili hranolky. Kuchyňku jsme navštívili ještě jednou. Pekli jsme perníčky na Den otevřených dveří a tím jsme si připomněli, že se blíží Vánoce a adventní čas. Na prosinec se hodně těšíme, protože nás čekají samá překvapení.

Mgr. et Mgr. Kadavá Jana